koty

Słowem wstępu o zwierzakach

Nazywam się Grażyna, mam 28 lat. Lubię zwierzęta, teraz mam persa o niebieskich oczach. Kiedyś miałam chomika, świnkę morską, koszatniczkę. Małe zwierzaki żyją krótko. Jednak pers to dość długowieczne zwierzę i mam nadzieję, że długo będzie ze mną. Za rok mam zamiar kupić charta afgańskiego, bo w moim domu z dużym ogrodem na pewno dobrze się poczuje. Mój mąż podziela moją pasję i sam zachęca mnie do zakupu zwierzaka, bo wie, że to moje marzenie. Bez psów i kotów świat byłby pusty i niezbyt atrakcyjny.

Strona internetowa www.4ni.pl opisuje psy, koty, koszatniczki, świnki morskie, wydry i całe mnóstwo innych zwierzaków. Niejedna osoba kocha te zwierzaki, miała lub będzie miała niektóre z nich. Piękne psy i koty kupowane są najczęściej, jednak warto poznać także inne zwierzęta. Pomoże w tym ciekawa strona internetowa www.4ni.pl.

koty

Koty – zdjęcie znalezione na stronie Staticflickr.com

Białe maltańczyki prezentuje strona www.maltanczyki.net. Są to pieski puchate, ładne i niesłychanie pogodne. Nie ma osoby, która narzekałaby charakter takiego pieska. Dzisiaj maltańczyk to piesek popularny, znany i lubiany. W Polsce niejedna osoba ma takiego właśnie pieska. Lubi z nim być i cieszyć się jego urodą i urokiem. Piękny maltańczyk jest wyjątkowym przyjacielem i tak też należy go traktować.

Mały york to wspaniały piesek – radosny, lojalny, nieco zazdrosny, ale zazdrość świadczy o jego miłości. Wystarczy wejść na stronę www.yorkshirek.pl i poczytać o yorku. Należy o te pieski dbać, bo są niewielkie oraz delikatne. Wymagają odpowiedniej diety oraz pielęgnacji. Im lepiej będzie pielęgnowany, tym dłużej pożyje.

Na stronie www.piesiu.pl jest szerokie spektrum danych o psach. Niejedna rasa spodoba się ludziom, niejedna rasa ma wiele do zaoferowania. Im więcej psich ras, tym lepiej, ale poznanie wszystkich jest niemożliwością, podobnie jak opisanie wszystkich ras na stronie internetowej. Warto poznać chociaż część psich ras, bo to najlepsza wiedza dla niejednego. Dzisiaj psy to najlepsi kumple niejednego człowieka. Można cieszyć się nimi i posiadać je nieustannie.